Jump to content

продавам емблеми S-line


Recommended Posts

Значи емблемите S-line всички ли са с еднаква насоченост, защото има лява и дясна страна на автомобила да речем от лявата страна ще се лепне, но отдясно на автомобила емблемата трбява да е обърнат надписа отдясно на ляво, за да съвпадне с лявата страна? На снимката си показал как си лепнал тази емблема на лявата страна на автомобила, дай същата, как ще я лепнеш отдясно!

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И истинските мисля че нямат насоченост...

eто така ще изглежда отдясно - http://www.motor-talk.de/bilder/audi-a4-b6-8e-1-9-tdi-von-filme-g18296677/audi-a4-avant-s-line-tdi-131ps-b6-8e-03-i203342603.html

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

И аз имам интерес, но си мисля че е редно да са лява и дясна. Дай снимка като тази дето си сложил на колата и на другата лайсна да видя как седи.

Може и да бъркам ако някой е виждал как е оригинално моля да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам интерес, но си мисля че е редно да са лява и дясна. Дай снимка като тази дето си сложил на колата и на другата лайсна да видя как седи.

Може и да бъркам ако някой е виждал как е оригинално моля да каже.

еднакви са нямат посока

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колега емблемите лява-дясна имат ли или са едни и сащи

Значи емблемите S-line всички ли са с еднаква насоченост, защото има лява и дясна страна на автомобила да речем от лявата страна ще се лепне, но отдясно на автомобила емблемата трбява да е обърнат надписа отдясно на ляво, за да съвпадне с лявата страна? На снимката си показал как си лепнал тази емблема на лявата страна на автомобила, дай същата, как ще я лепнеш отдясно!

И аз имам интерес, но си мисля че е редно да са лява и дясна. Дай снимка като тази дето си сложил на колата и на другата лайсна да видя как седи.

Може и да бъркам ако някой е виждал как е оригинално моля да каже.

Абе как си представяте от другата страна да е различна, от дясно на ляво ли да се чете, помислете малко, много ясно, че от двете страни са еднакви, не е истина, че няколко души го мислят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...