Jump to content

Турбо + чип


nicora

Recommended Posts

Здравейте,

проблемът при моето турбо е че при обороти под 1400 колата набира доста мудно а точно на 1400 има нещо като дупка в мощноста и колата ако е по баир и примерно на 5 та предавка при подаване на газ стига до 1400 оборота и двигателя почва да проженира фиу фиу фиу и така докато не и бодна по ниска предавка дупката е в изключително малък диапазон но я има

като я гледам на 10 и 11 канал забелязвам че докато не мина 1400 оборота турбото извенъж набира скорост и колата излита, а то докато не се разварти турбото маф сензора не отчита въздух и не подава повече гориво та какво мога да проверя за да открия реалния проблем аз се спирам на чипът но скоро ще пробвам със оригиналния за да сравня дали проблема го има отново

Може ли проблема да е замърсена геометрия

друго което ми прави впечатление е че при достигане на максималното налягане и геометрията ограничи оборотите на турбото се чува звук като от блоу оф клапан но по различно но си е изсъскване нещо като ссссууууссс при което мощноста леко подскача след това си набира праволинейно с еднакви нютони.

ще приложа и записи с ваг ком от 10 и 11 канал по късно и дано някой знае за проблема ми

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...