Jump to content

табло с часовник


cocko

Recommended Posts

Здравейте колеги,проблема ми е малко странен и смешен ама какво да се прави трябва да се отстрани.

Става въпрос за ауди B3 развали ми се часовника на таблото,ама не този малкия(цифровия),ами големия стенен часовник.побърка се започна да се върти постоянно и не спира.Та въпроса ми е има ли някой идея от какво може да възникнал този проблем или да си търся нов часовник,и следващия ми въпрос е ако някой продава такъв вид табло или само часовник нека да ми пише.

PS: не желая да си сменям таблото с такова с оборотомер,просто съм свикнал да си гледам часовника :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, най-вероятно вътре в таблото се е счупила пластината даваща контакт за сверяване на часовника и е дала постоянна връзка(сверява - превърта постоянно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересното е,че сутринта отидох на работа с колата и нищо нямаше,като си тръгвах стрелките се въртяха постоянно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е замърсено въпросното място и да дава постоянно контакт.Става въпрос за пластинката за сверяване на часовника и контактната повърхност на платката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...