Jump to content

Ауди А 3 в Троян ?


Recommended Posts

Колеги,някой може ли да хвърли един поглед на тази А 3-ка в Троян? My link

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва, ако има и някой който да каже и в какво техническо състояние е. Само джантите са телефонни шайби като моите hilezh.gif , но поне имат капачки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги може ли да ми кажете от каде познахте че колата е немска и по какво се разпознават благодаря :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги може ли да ми кажете от каде познахте че колата е немска и по какво се разпознават благодаря :hilezh:

Шесто чувство колега :) ...по документи или номера като начало,а ако ги няма и двете, проверка по рама :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти е спешно на 27-ми ще сме в Троян и Влади може да отиде да я погледне :hilezh:

Аз утре или вдругиден ще съм свободен и така или иначе трябва да ходя до Севлиево..но ми се ще някой от там да хвърли един бегъл поглед все пак...Много благодаря за предложението :rolleyes:...

п.п Ти vladi_di ли имаш в пред вид?

Редактирано от nuvoari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да vladi_di :)

Е това щеше да е перфектния вариант... <_< Ще видя какво ще се разбера с този пич, ако ходя до там и ще Ви пиша :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази какво и беше колега?

Откъм двигател беше добре,но на живо салона все едно котки го бяха драли(то затова беше снимана така :gruebel: )...страницата и задницата са удряни и са замазани много гадно..отпред калника също...Това ми беше последната разходка в БГ.Направо не мога да повярвам ,кой ги купува тия кошери..След празниците ще ходя до Германия,че ми писна..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо златна..ще се върже с около 5-800 лв повече отколкото от тук,но поне с някаква история и със сигурност в кондиция.До сега съм сменил около 7-8 коли(все от там) и да ти кажа освен консумативи и нещо по окачване, друго не съм пипал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно колега......вземи си я от вън и не се занимаваи с тукашните разбирания за перфектна кола.И аз като теб 3 пъти сам купувал кола отвън.На 2те от тях даже им беше сменяван ангр. ремък с ролките доказано със документи....че мисълта ми е само масла ...накладки ...биалетки..и корм. накраиници....нищо друго не пипах.Е цените не бяха въобще подобни на тези тук но така е...хубаво евтино много трудно се намира.Намери си някои сервиз из Германия пиши им че си търсиш кола еди каква си ....Понеже те си подържат там доста коли и се познават добре със собствениците знаят кои иска да я продава и обикновено вършат тази услуга.А и гарантират че е читава..нали при тях се подържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах предвид самото ходене до Германия, а това че обиколи България да търсиш и все на дирници попадаше. В Германия не знам, но дори самият индивид ще е по-скъп + пътните разходи...не съм сигурен че си заслужава напълно за кола, която каза, че ще ползваш като работна, но ти най-добре си знаеш, защото изгубеното време за ходене и обикаляне по Германия няма кой да ти го върне, а то също е доста ценно, предполагам :lol: Моят съвет е да се ограничиш около София и региона и да чакаш, докато изпадне нещо като включиш освен А3, Голф 4 и Леон, който също не е лош вариант, не знам колко ти трябва пространството на А3/Г4, но и Ибизита не са лош вариант, аз много се бях навил на Ибиза, защото имаше за по-нормални пари 131к.с. ПД, но от 3те, които гледах не ми допадна нито една :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно си прав,но въпреки ,че е за работа не бих дал пари пък за кенеф..явно моите изисквания са съвсем други :lol: ..а иначе обикалянето го съчетавам с леки екскурзийки та да не ме е яд толкова..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не говори за кенефи в случая! Хубава кола ще изпадне, просто трябва време и късмет, а до колкото виждам май не бързаш супер много. Вече екскурзиите са друга работа, но обременен с търсене на каляска, може да се окаже, че нито едното - нито другото ще свършиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно си прав,но въпреки ,че е за работа не бих дал пари пък за кенеф..явно моите изисквания са съвсем други :steinigung: ..а иначе обикалянето го съчетавам с леки екскурзийки та да не ме е яд толкова..

При мен търсенето продължи, само.... година :respekt:

Доста екскурзии си направих за този период.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...