Jump to content

Въпрос за А4


Miroslaw

Recommended Posts

Привет колеги, става въпрос за една А4-ка 95-та или 96-та година, за която имам интерес така да се каже, собственост на мой познат. Преди около 3 години са изтървали ключа на колата и са изгубили ампулата или чипа и от тогава са я прибрали в гараж и си стои до ден днешен. На скоро са се мъчили да я запалят, но въобще не поискала да запали. Помпата се чува, като даде на контакт, гориво има, но не пали. По принцип знам, че когато няма чип/ампулка в ключа колата пали, но след 1-2 секудни мотора загасва. Възможно ли е причината да не пали да е пак от имобилайзера или другаде да търсим. Малко съм и затруднен, защото колата на 500км от мен, а аз проявих интерес да я купувам, защото последно лятото я бях видял.....досега по-запазен салон на А4 не съм виждал, на 62 000 км е с чисто ново предно и задно окачване. Искам ако може да коментираме проблема, защото ако стане работата да я купувам да знам какви хора да подготвям. Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на този колега, той ще ти разясни за какво иде реч.

Сигурен съм, че ще ти помогне.

Ето това му е темата за автоключовете: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=100640&st=0&p=1540074&hl=%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B5&fromsearch=1entry1540074

:zustimm:

Редактирано от KCV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...