Jump to content

EGR клапан


Recommended Posts

привет колеги карам ауди 1,9 дизел а4 2004 г.130 кон4ета.днеска си разглопих да по4истя ЕГР клапана(не беше зацапан)но след монтажа на клапана от долната страна кадето е трьбата запо4на да просалзява масло.там гарнитура не видях да има при демонтажа.даите сьвет какво да направя,да сложа ли малко силикон4е там или......незнам.наистина малко е но е неприятно.благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска пак го разглобих и да ви кажа там е на равни основи(оригинално)ако е сваляно и друкпат се слага ве4е гарнитура.ВЕ4Е НЕ КАПЕ,НЕ ТЕ4Е И ДОРИ И НЕ САЛЗИ :dance::dance::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изжинявам се на колегата че се включвам във темата му но един приятел смени вече 2 3 и след 3 4 месечно каране пак не иска да работи (не се движи лостчето) позагледах мойта и тя не иска помъчих да го раздвижа със едни клещички но не стана може ли някои да сподели как става нещо някоя снимчица че ме е стах да бутам мн мн по турбото

благодаря предварително

забравих да спомена че мойта е 1.9тди АФН но мисля че клапаните са същите иили поне са на един и същт принцип

Редактирано от rumen1989
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моторчето е малко и няма такъв.Има в Vобразните само и цената е 130-150лв.като сложиш и труд щото се намира на кофти място...

колега а има ли вазможност да е задрьстен отдушника.4е да имам масло в тази трьби4ка.(и отдушника това на капака на клапаните ли е?)или кажи някаква при4ина за това масло.ина4е колата е пушка,не хар4и масло,нито има някакаж проблем,вьрви си супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е отдушника,има вероятност-да провеи ниво масло да не е над максимума

нивото на маслото ми е перфектно.не е над максимома и не пипа масло за сега(сменил сьм го преди 3000км.)и за сега е бомба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...