Jump to content

Табло с уреди


kretio74

Recommended Posts

Здравейте колеги имам проблем с километража на Стотака. Проблема е механичен, не отчита изминатите км, а иначе си работи и показва скоростта. Та въпросът ми е става ли километраж от B4 или 80 на дългото табло с 3 те допълнителни уреда (часовник манометър за маслото и Т на маслото.

PS. така и не разбрах как се настройва часовника. Ако някой знае, да сподели ,че нещо не вдевам. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа това е на зъбни колелца. Просто трябва да ги смениш и ще почне да ти отчита, но не съм на 100% сигурен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа това е на зъбни колелца. Просто трябва да ги смениш и ще почне да ти отчита, но не съм на 100% сигурен :)

Да така е но нали трябва да намеря от друг километраж, По лесно е да сложа другия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е но нали трябва да намеря от друг километраж, По лесно е да сложа другия

По добре ги свали зъбните колелца.. и в някой магазин отиди да си вземеш не са повече от 1 лв :) ... ще ти излезне много по евтино :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам проблем с километража на Стотака. Проблема е механичен, не отчита изминатите км, а иначе си работи и показва скоростта. Та въпросът ми е става ли километраж от B4 или 80 на дългото табло с 3 те допълнителни уреда (часовник манометър за маслото и Т на маслото.

PS. така и не разбрах как се настройва часовника. Ако някой знае, да сподели ,че нещо не вдевам. :gruebel:

Такова колелце може да се купи и струва стинки.А километража си го настрой от лявата врътка на таблото(от нея регулираш просветката)-дръпни я и задръж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...