Jump to content

проблем с чистачките


Audera

Recommended Posts

Здравейте фенове, имам проблем с чистачките на Б6.Като ги пусна си представете едно забавено движение на бавноразвиващ се човек,супер бавно чистят чистачките,дори спират в даден момент по средата и просто си седят.Слушам моторчетата...работят като искам да ги пусна а те са забили по средата на стъклото.Веднъж ми се случи да спрат докато се прибирах по магистралата , не ме питайте как съм карал,спирах през 10 мин да си трия прозореца със сняг... Ако на някой му се е случвало, моля да сподели решението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случвало ми се е и на Бората и на Аудито.Сваляш моторчето заедно с рамената на чистачките, махаш зегерките избиваш с поставена гайка на осите почистваш от мизерията, пускаш по една шкурка навита на руло вътре в гнездата където лагеруват осите.Накрая смазваш с грес тънко и по обратния ред всичко.Час, два може да ти отнеме, но повече няма да ти се налага да го правиш със сигурност и ще имаш напълно функциониращи всички степени на чистачките отново.Преди да извадиш осите от леглата направи няколко белязки, щото после става интересно на каква позиция ще спират ако не си сглобил кадърно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...