Jump to content

Ауди А3 - снемане на декоративна капачка


danpro

Recommended Posts

Здравей колега, и при мен беше така..значи капачето което си снимал на снимката е оригиналния капак както си излиза заводски колата ако няма оригинално радио от ауди.Така значи капачето е на щипки и излиза много лесно само трябва да внимаваш да не нараниш тапицерията суветвам те да вземеш една отвертка и да й обвиеш върха със изолирбант или примерно хартиено тиксо и съвсем леко от двата края подвигни с отвертката и така по този начин, ще излезе и няма да нараниш тапицерията.Успех и ако има нещо питай, надявам се да съм ти бил полезен :zustimm:

Редактирано от slavi267
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря ти колега за бързия и точен отговор. Смъкнах капачка без много загуби. Имам едно радио Audi beta II, от ауди 80, щекерите станаха, но радиото не свирна, чуваше се само едно писукане, явно се запаметяваха станции, но музика нямаше. Според информацията от интернет, това радио не е кодирано, на на капака пише CODE 010. Това ми е по-малкия проблем,важното е че има щекери, кабели и някакви колонки. Сигурно ще потърся друго радио ако не го оправя. Благодара ти още веднаж.

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега замери тока с мултицета..и виж как са евроизходите защото и при мен когато махнах капака и сложих радио не свирна..оказа се, че има някакъв проблем с кабелите.. не знам при теб какво е не съм толкова навътре с тия аудио неща.. :respekt:

Редактирано от slavi267
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благоря ти колега, че сподели своите опит и знания. Както изглежда, ще потърся специализирана помощ. Всичко добро ти желая.

Редактирано от RaDi_b4
Цитиране на целия предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...