Jump to content

проблем с хидравликата а4 1.9 тди


buhoveca

Recommended Posts

колеги помагаите колата е а4 1.9 тди 90 коня 1995 година след като покарам колата и после на място волана се върти по трудно от нормалното масло има не свири от никаде от някаде изчезва масло мисля че е от скобата на казанчето но винаги си го държа да е на максимум или малко под него маслото от максимум до минимум ми е изчезнало за 9 месеца без да доливам от каде ли ми е проблема дали е помпата или реиката или да сменя маслото и да питам има ли общо сервото на волана с това на спирачките защото от известно време педала на спирачката след престои без да се кара стои твърд :steinigung:

Редактирано от buhoveca
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,здравей!

Съвета, който бих ти дал е: 1.Да си закараш колата в сервиз където да ти промият хидравличната система да я прегледат за течове,защото казваш че доливаш течност, да се проследи тази течност къде се губи / дали отива към маншоните или изтича някъде по земята / 2.Да се прегледа и самата рейка за да се провери и тя дали не е тръгнала да се чупи и чак след това да се решава какво да се прави, дали да се смени хидравличното масло и т.н.Като ти говоря да отидеш в сервиз мисълта ми е да отидеш при хора които, се занимават и разбират от автомобили "Ауди -А4" , а не някой случаен и измислен сервиз за който не си чувал добри отзиви.Това е засега колега дано съм ти помогнал с моите насоки.Успех с отстраняването на проблема и после напиши как са се развили нещата при теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...