Jump to content

тракащи накладки на audi a4 1,9 tdi b6


dennniz

Recommended Posts

Здравейте Колеги от скоро почна от отпреде лявата страна да тракат накладките

смених водачите накладките нова пластина сложих продължават да трака като натиснеш спирачките спира да трака като минеш от паваж имаш чувството ще разглоби колата колата audi a4 b6 2001 благодаря предварително

:flehan: :flehan: :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги от скоро почна от отпреде лявата страна да тракат накладките

смених водачите накладките нова пластина сложих продължават да трака като натиснеш спирачките спира да трака като минеш от паваж имаш чувството ще разглоби колата колата audi a4 b6 2001 благодаря предварително

:flehan: :flehan: :flehan:

здравей колега,виж предните дискове дали са фиксирани към главината с едни малки винчета които държат дисковете неподвижни,при мен дисковете имат отвор за тези фиксиращи винчета но на главините нямам отвори.При мен е така тракат яко накладките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези малки болтчета дори и да ги няма е невъзможно да му тракат накладките заради това. Предназначението им е - когато сваляш и слагаш колелото да държат отворите за болтовете на диска и отворите с резбата за същите болтове на главината да са точно едни върху други, за да е лесно когато слагаш колелото да не се разминават и да можеш да си завиеш болтовете по-лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравете колеги досега всичко смених накладки водачи пластината и си трака стабилно на паважа само от лявата страна като натисна спирачките спира един майстор каза може и апарата да исхабил за това да трака един нов апарат порядъка на 300 лв ще кара така сега не ми се дават толкова пари за апарат dry.gifdry.gifdry.gif

Здравете колеги досега всичко смених накладки водачи пластината и си трака стабилно на паважа само от лявата страна като натисна спирачките спира един майстор каза може и апарата да исхабил за това да трака един нов апарат порядъка на 300 лв ще кара така сега не ми се дават толкова пари за апарат dry.gifdry.gifdry.gif

Здравете колеги досега всичко смених накладки водачи пластината и си трака стабилно на паважа само от лявата страна като натисна спирачките спира един майстор каза може и апарата да исхабил за това да трака един нов апарат порядъка на 300 лв ще кара така сега не ми се дават толкова пари за апарат dry.gifdry.gifdry.gif

Редактирано от dennniz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...