Jump to content

мощност на ниски обороти


petkovpl

Recommended Posts

Здравейте, става въпрос за двигател АДР ,отварям нова тема поради причината че изчетох всичко за малката мощност на ниски обороти, имам предвид от 850 до 2000, почти 6 месеца търся причината във вакуума, поднових си картерната вентилация. никъде нямам скъсани маркучи, по вакуума всичко е ок, но днес реших да видя да не би серво усилвателя на спирачната помпа не е заминал, извадих му маркуча от един тройник, държи се смукателните тръби отгоре и засмуках с уста, за да видя ще падне ли вакума, обаче всичко си е ок, даржах го 10 минути и пак си имаше вакум, после реших да запаля двигателя както е така с откачен маркуч на сервото, и се учудих много, оборотите заспаха на малко под 1000, двигателя не тресеше както преди, /преди това ми играеха оборотите/ много се учудих и реших да е пробвам как е на пътя , тръгнах и се учудих колко по добре се държи, не ми предърпва дори на 2 с 1000 оборота, подавам много газ и си наема без предърпване, доста по мощен е двигателя на ниски обороти /под 2000 имам предвид/ не подавам толкова много газ за да потегля , проблема е нямам серво и спирачките ми са много твърди, карам я на газ и на бензин, разлика никаква, закачих маркуча за сервото пак, и откачих дебитомера при запален двигател разлика никаква, пак си тресе и играят оборотите, моля ви за съвет какво трябва да се направи а пак не ми се кара без серво на спирачките, щях да чистя дросел клапата, ама в тоя случай се отказах, да не би дебитомера да си е заминал, или някой клапан на вакуума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...