Jump to content

1.8 turbo???


radostinbg

Recommended Posts

Колеги нов съм audi досега несъм имал и тези дни ще ходя да гледам една A4 1.8 turbo стара 1996 комви!Та четох добри отзиви за този мотор,ако може даме посъветвате какво да гледам по колата???Знам само че била със рециклирана турбина-целта е дасе стегне лека-полека!!! Благодаря ви предварително

Редактирано от radostinbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво и има та трябва да се стяга? Иначе за мотора трябва да набира прилично още от 2500 оборота нагоре до към 6к, гледал да не е омешала нещо, да няма течове, да не потропва предницата, антифирза трябва да е червен, щом скоро е рециклирана турбината трябва да прави налягане 0.6 бара. Проверете за натрупани грешки, покарай я и след това пак я закачете да се види дали преди да ходиш да я гледаш не са били изтрити някои грешки, пробвай всякакви електроники дали работят, климатик и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво и има та трябва да се стяга? Иначе за мотора трябва да набира прилично още от 2500 оборота нагоре до към 6к, гледал да не е омешала нещо, да няма течове, да не потропва предницата, антифирза трябва да е червен, щом скоро е рециклирана турбината трябва да прави налягане 0.6 бара. Проверете за натрупани грешки, покарай я и след това пак я закачете да се види дали преди да ходиш да я гледаш не са били изтрити някои грешки, пробвай всякакви електроники дали работят, климатик и т.н.

ми нищо ама се надявам да е здрава та да мислим едно окачване,чип и така нататък'!4овека каза че нетропала и всичка работело включително и климатроника интересуват ме някакви дефекти за модела имали???И за газ добрели щесе отрази ако и сложа???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за ГИ слагай смело, няма ядове. Иначе дефекти, кви дефекти? Гледай турбото да е читаво, окачването да не тропа че е една торба с пари нов комплект читави носачи и така. Предлагам преди всекакви чип тунинг изпълнения си предвидил пълно обслужване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за ГИ слагай смело, няма ядове. Иначе дефекти, кви дефекти? Гледай турбото да е читаво, окачването да не тропа че е една торба с пари нов комплект читави носачи и така. Предлагам преди всекакви чип тунинг изпълнения си предвидил пълно обслужване.

дам задължително пълно обслужване ще има - ако е читава до 3-4 дена нова тема със снимки на придобивката!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...