Jump to content

Задна кора демонтаж


djadai

Recommended Posts

Здравейте,

Не бях пускал чистачката на задното стъкло от края на зимата.Тези дни ми се наложи да я употребя, но не ми хареса как работи!Тръгва нормално стига края на стъклото, но при връщаено спира няколко пъти за по секунда и така докато трае импулса.Как мислите дали проблема е механичен/в зъбчатки,колелета/или е електрически?Как да демонтирам задната кора ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега.

където е ръкохватката отвътре има един винт, и като махнеш триъгълника (под капака) и там има още един. развиваш ги и после вече внимателно със щипките - чупят се много, много лесно!!!

и най добре някой да ти помага, че има една или две букси за разкачане като откачиш кората.

това е на Allroad-a, предполагам при теб ще е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

та днес малко си припомних как стана... нещо дрънкаше вътре под кората.... една е буксата - за лампичката, която на задната врата. като разкачиш няколко шипки - можеш да си махнеш буксата сам докато кората е още се държи.

беше ми се изплъзнала едната щипка и тя дрънкаше. едната ми беше счупена от предния път като я махах. един приятел ми беше казал за едно лепило: SUN FIX (на снимката). като пластелин е като смесиш двата цвята и след 1-2ч вече е камък. и с него залепих щипката и сега всичко е ок вече.

да не вземеш да махаш само мъхестото!! то не се маха - залепено е за кората. цялата кора се маха от прозореца до долу... дано да съм бил полезен

post-54151-0-60127700-1352030791_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

А някой би ли ми помогнал,като ми каже как да сваля задната кора на третия стоп при седана,понеже искам да направя една работа ,а е необходим демонтаж на задната кора.Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...