Jump to content

Тунинг Километраж А3


yt4o

Recommended Posts

Здравейте колеги! Мъката ми е следната: Карам Audi A3 8L 1.9TDi 81 kW (110 к.с.) но километража ми е от старите на които светят лампички, а не е FIS дисплей. Продават се километражи с дисплей от по-новия модел А3 и се чудя ако си купя такъв и го монтирам на моето Audi дали нещата ще съвпаднат и най-важното дали ще работи и показва правилно? До колкото знам тези километражи с дисплей показват най-различни неща като масло,разход на гориво,отворени врати на автомобила и прочие - екстри които се четат от бордовия компютър, а аз след като съм със стария километраж вероятно нямам и бордови компютър :(( това е моя километраж с лампичките: Клик приложил съм снимки на по-новия който намерих за 80 лв. Ръчката за чистачките ми също няма копчета като на тези с бордови комп. :/

post-72959-0-69087400-1352025608_thumb.j

post-72959-0-76905400-1352025613_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз замислям да правя тази операция и дано някой помогне в темата, дали ще стане всичко това :)А фиса пробвал ли си го дали няма изгорели пиксели?

Редактирано от jorove
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз немога да ти помогна с тази интервенция с таблата,но ако не се напасне и не ти е нужен километража съм готов да ти го откупя.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги! Мъката ми е следната: Карам Audi A3 8L 1.9TDi 81 kW (110 к.с.) но километража ми е от старите на които светят лампички, а не е FIS дисплей. Продават се километражи с дисплей от по-новия модел А3 и се чудя ако си купя такъв и го монтирам на моето Audi дали нещата ще съвпаднат и най-важното дали ще работи и показва правилно? До колкото знам тези километражи с дисплей показват най-различни неща като масло,разход на гориво,отворени врати на автомобила и прочие - екстри които се четат от бордовия компютър, а аз след като съм със стария километраж вероятно нямам и бордови компютър :(/>( това е моя километраж с лампичките: Клик приложил съм снимки на по-новия който намерих за 80 лв. Ръчката за чистачките ми също няма копчета като на тези с бордови комп. :/

ако не си го продал аз имам този който ти искаш а ти този който аз искам

post-77274-0-77464900-1354913989_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смениш километража няма да можеш да палиш колата , ще трябва да изключиш имобилайзера , тя е вградена в самия километраж . Като го смениш няма да съвпада с ключа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ключовете се обучават за новия имобилайзер и колата пали

2. този километраж дето е показал колегата малко ме съмнява да е от фейса защото е само до 240км и е с механичен часовник, а на моя гад са различни демек до 260км и с ел часовни

3. чувал, че не отговарят на някой от буксите,но само съм чувал не е сигурно инфото

4. :bia: и успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах отзад на модела,който съм показал и има разлика в средната букса от модела с големия фис дисплей,така че ако на някой му потрябва или има големия фис може да го заменим или да му го откупяpost-77274-0-95658400-1355646011_thumb.j

post-77274-0-92949000-1355645837_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...