Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги, ако е удобно някой може ли да измери височината на RNS-D за Audi A6 C5, че ми интересно дали ще може да се събере RNS-E от А4. Благодаря за обърнатото внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се събере, но предните панели се различават по дизайн отстрани. Трябва да си търсиш от А6 ако не искаш да седят луфтове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за встрани знам не е проблем ще ги запълня с нещо, по-кофти е ако не влезе и опира горе или долу, а лайстана се държи на три винтчета, РНС-Е за А4 е висока 12.8 см

Редактирано от around1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би следвало да е еднакво защото и при двете се ползва един и същ двоен дин .... При А6 се монтира серийно РНС-Д а при фейслифта от 2004 до 2005 имат FINAL Edition с РНС-Е така че немисля че ще има разлики !!! Според мен пробра си трябва защото и това 12.8 ако е 12.85 ... нали ме разбираш че с рулетка неможеш да го хванеш!!! :respekt: Дано съм бил полезен ноп за мен си плачеш за проба!!! На място мериш и гледаш!! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги гледам на снимка РНС-Е за а6 и а4 имат разлики. Отдолу едната е по-тънка, другата отгоре е по-дебела, затова ми беше интересно колко е високо РНС-Д.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би следвало да е еднакво защото и при двете се ползва един и същ двоен дин .... При А6 се монтира серийно РНС-Д а при фейслифта от 2004 до 2005 имат FINAL Edition с РНС-Е така че немисля че ще има разлики !!! Според мен пробра си трябва защото и това 12.8 ако е 12.85 ... нали ме разбираш че с рулетка неможеш да го хванеш!!! :respekt:/>/>/> Дано съм бил полезен ноп за мен си плачеш за проба!!! На място мериш и гледаш!! :respekt:/>/>/>

Двойният дин какво общо има с предният панел? Разликата е във формата отстрани, различно е скосяването на панела надолу. Не казвам, че няма да стане, а че ще има луфт между предният панел и страничните пластмаси (от дясно на шофьора и от ляво на пасажера).

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Двойният дин какво общо има с предният панел? Разликата е във формата отстрани, различно е скосяването на панела надолу. Не казвам, че няма да стане, а че ще има луфт между предният панел и страничните пластмаси (от дясно на шофьора и от ляво на пасажера).

При мен няма луфт като мойто нави е сменено от друга А4-ка климатроника от съвсем различна а пепелника от още по друга..... ама ако това Нави се слежи на А6 ;) гаранция ще има!!!! както и да е ..... темата отиде някаде си .... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...