Jump to content

проблем с осветление табло а4 б5 1999


filiks

Recommended Posts

моля за малко помощ,имам ауди а4 б5 фейслифт 1999г.проблема ми е следния имам един буусметър който бях вързал към подсветката на духалките.точно за ролките за отваряне и затваряне на въздуха където влиза в купето.обаче ш*бания китайски светодиод на бууста даде на късо и сега не светят тея ролите ,поставката за чашата,бутоните за фарове за мъгла,бутон за подгряване на седалките,светлината за осветяване на запалката и тия двата светодиода на плафона каде светят кам скоростния лост червено. предполагам че е на отделен кръг защото като дам на габарит осветлението на таблото свети и на климатроника също свети .има според мен някъде скрит бушон моля помогнете....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега отвори капака отстрани на таблото да шофьорската врата и си провери един по един предпазителите,може да е изгорял някой от тях и затова да ти се получава този проблем,провери ги с мултицет.За това се сещам на първо време да ти дам като съвет,успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега проверил съм всички бушони един по един здрави са даже къде не се навирах и намирах бушони има навсякъде здрави са и стигнах до тук INTERIOR LIGHT CONTROL RELAY...трябва да търая това реле ако някои има аутодата или схема някаква да помогне да види кой е номера на това реле....проблема е там...четох че се управлява контролеер въпросното реле ...мерси .реле 382 за какво е ....

Редактирано от filiks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

проблема е решен ...в таблото е изгоряло нещо .с табло друго втора употреба всичко е ок...моля заключетете темата или я изтриите...мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...