Jump to content

СТРАННО ПРИДЪРПВАНЕ АУДИ А6 2.5 тди


chynka99

Recommended Posts

ПРОБЛЕМА Е ТАКЪВ ПРИ ВКЛЮЧВАНЕ НА 2 и 3 предавка започва едно придърпване и притрисане напред назад все едно някои побутва и в същото време спира колата (сецане) на колата но само на тези две предавки на1 4 5 6 това нещо го няма това става само като включа 2и3 предавка и като си махна крака от газта след като подам газ придърпването спира иначе колата върви добре набира нормално не се дави в тихите пак работи нормално не и играят оборотите.АКО НЯКОИ МОЙЕ ДА ПОМОГНЕ ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но защо го прави само на тези 2 предавки и то като отнема газта при набиране няма прекъсване или придърпване ако са разпрасквачи няма ли да го прави и при ускорение като подам газ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни при мен беше също с подобно придърпване, но си помислих, че нещо съм забравил да я карам, понеже често карам и бензиновата си кола. Днес я тествах, но всичко си беше наред, явно се е оправила без нужда от ремонт. Единственото което съм направил е да заредя 50л на лукойл. Според мен е било някакво запушване, лошо разпръскване или кофти нафта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...