Jump to content

Продавам 17-ки TSW 5х112


Recommended Posts

1 от джантите има заварка но е балансирана и няма кривини. Всички джанти са пребоядисвани, преди време, поради козметични забележки, сега имат леки следи от употреба. Няма кривини! Приемам и бартери за 16' джанти с гуми същия размер. Джантите са съвместими с ауди а6, VW пасат и др.

Линк със снимки:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=w1360862740841887&f1=details&slink=2dh3k0

тел:0897933964

Или на л.с.

гр.Перник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли желаещи?

без да се обиждаш колега, но на снимките едната джанта е подбита. писал си че няма криво , но ясно личи кривината. ако си я поправил сори за спама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Скоро ще гледам да кача нови и подробни снимки, колкото за подбитото няма може би е визуална измама или аз поне не го виждам. Ако говориш за снимките, на които джантите са на колата, те са стари и ги сложих за цел да се видят на кола как седят. Няма нито да бият нито са криви джантите. Карал съм ги в България около година!

Редактирано от nABkATa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще гледам да кача нови и подробни снимки, колкото за подбитото няма може би е визуална измама или аз поне не го виждам. Ако говориш за снимките, на които джантите са на колата, те са стари и ги сложих за цел да се видят на кола как седят. Няма нито да бият нито са криви джантите. Карал съм ги в България около година!

Както обещах нови и по подробни снимки може да изтеглите от тук: http://dox.bg/files/dw?a=51edadac11

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е същата само да добавя централния отвор е 72, но има втулки на 57 за Ауди А4.

Джантите вървят със 20 болта 4 от които секретни!

3 оригинални капачки на TSW и 2 ръчно направени.

Нека се счита за ъпване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...