Jump to content

AUDI A4 V6 3.0 Avant quattro - нов разчита на мнение


stany681

Recommended Posts

Здравейте бъдещи съфорумци :)/> .Много моля за мнението ви за ето това АУДИ - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11360913339399816&f1=details&slink=2s0eks. Никога не съм карал точно АУДИ и ......При предварителна проверка/не че съм го взел още/ В Порше София ми обявиха над 2000 лв.за първоначално обслужване....Така ли е наистина ?Колата ще се газифицира задължително. Всички ваши мнения за двигател,поддръжка,сервизи и т.н. ще са ми много полезни .Изчетох тук една дълга тема за покритието на двигателя - никасил,алусил - тема,която струва ми се е разводнена.Има ли участници с такава кола ?В немски форуми също не се казва кой знае какво точно за точи модел.Екзотика ли е ,що ли ?? Благодаря предварително.

Редактирано от stany681
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда добре.В Швейцария си гледат колите и не ги карат като каруцари.Обслужването със сигурност може да падне под 2000,но с някои компромиси,които не се знае как биха се отразили,т.е. наистина е около 2000 и нагоре.Газифицирането го правят,но и на добра цена.Частите също не са евтини,но имаш брада,имаш гребен.А за удоволствието да караш подобен агрегат,няма място за съмнение,кеф,кеф,голям.Недей да бързаш.Аз лично бих взел автомобил,регистриран и покаран малко в Бг.

Успех с търсенето! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...