Jump to content

Спряха ми мигачите


Faithless

Recommended Posts

Колеги,изведнъж мигачите на А3-ката спряха да работят.Пускам ги и лампичката постоянно свети,а не цъка и мигача е постоянно светнал,а не мига.От какво е това и как да го оправя?

Колата е 2000г. ако е от някакво значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Релето ти е залепило.Трябва да разглобиш средната конзола за да стигнеш до него , а то е вътре в бутона за аварииките заедно с релето за самите авариини.Взимаш ново реле разпояваш старото и запояваш новото, ако нямаш условия го занеси на някой жичкаджия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е*ахти сложнотията...жичкаджия в София можете ли да ми препоръчате при това положение,защото нямам условия да го направя сам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аварийните ми работят м/у другото..като ги пусна тях си мигат,но на мигач неще.Сега бутон за аварийните или реле? Или и двете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то релето е вътре в ключа за аварийните.Колегата ти е писал да разглобиш ключа и да си смениш релето,а аз направо целия ключ да смениш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето реле също се прецаква от време на време и ей така пускам мигача и той свети постоянно.. при мен и до сега се оправя като вкл. и изкл. няколко пъти аварийните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за мигачите е едно реле за аварииките е друго , нямат общо 2-те релета. Аз съветвам да си купиш ново реле понеже не знаеш на 2-рата употреба колко живот му е останал.А за смяната ти трябва само един поялник и си ти.Успех.

Редактирано от Pe6o__
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...