Jump to content

Продавам Ауди А6 C4 2.6, quattro


Recommended Posts

Продавам Ауди А6 С4 2,6 quattro, автоматик, цяла или на части. Колата е в движение, но има проблем с компютъра. В момента е с компютър за ръчни скорости и придръпва при смяна на скоростите. С оригиналния компютър понякога пали, понякога не. Ходи по доста майстори, но не можаха да оправят компютъра или връзката му с имобилайзера, а аз не успях да намеря същия компютър. Колата е с люк, кожен салон, позаминал вече, кожен подлакътник. Има 4 летни гуми с много добър грайфер - 15", 195х65, MIchelin, на стоманени джанти. Има и документи за покупка на гумите, ако на някой му трябват. Окачването е много стегнато, няма проблеми с quattro-то. Двигателя е в много добро състояние, от последната смяна на масло преди около година не е доливано нито масло, нито антифриз. Снимки ще кача надявам се утре. Колата ще се продава цяла до края на тази седмица. После на части. Имам същата и ще прехвърлям части.

Цвета е сребрист металик. Цена по договаряне, ако е цялата кола - 1700 лв. Може да се правят тестове, колата си върви. В момента е в Казичане.

За контакти тук, svetlio.bg@gmail.com, скайп - unicastbg и 0889631889, но не винаги мога да говоря. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Корите и подлакътника са продадени. Колата вече се продава на части. Скоро ще добавя снимки на частите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Предните седалки заминаха. На разположение са серво, компресор на климатика, тръбите към него, предните два радиатора с перките (радиаторите нямат теч), предни и задни врати със стъклата и страничните огледала. Преден капак с решетката, заден с амортисьорите (амортисьорите за сега са запазени), имобилайзер (под въпрос колко добре работи, накрая не позволяваше на колата да пали, но пък с компютър от ръчни скорости палеше). Бензинова помпа, волан с отворен airbag, километраж, цялото предно табло с централната конзола и още доста части. Ако някой иска снимки на нещо, да пита и ще пращам, че темата стана тежка от снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компресор на климатика ,дали става за AAN мотор? Състояние и цена ако може ? Благодаря!

Редактирано от invader
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компресор на климатика ,дали става за AAN мотор? Състояние и цена ако може ? Благодаря!

Ще се опитам да разбера и ще ти пиша колега. А състоянието е много добро, нямаше никакви проблеми с него до последно.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за съжаление нямам ЕТКА, виждам компресора за дизел тук - http://vin-online.ru/etka.php?vag=AU&rgn=RDW&mod=A6&year=1995&kat=154&gr=2 , http://vin-online.ru/etka.php?vag=AU&rgn=RDW&mod=A6&year=1995&kat=154&gr=26020

 

Може би е най-добре да се види съвпадат ли им номерата и дали изглеждат еднакви.

Макар че излизат с еднакви модели - R134A ZEXEL

Редактирано от unicastbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налично е оригиналното радио Gamma в много запазен вид. Има също неотворен airbag, преден и заден капак. Снимки на

http://unicastbg.dyndns.org:8090/Audi%20Pics/

Редактирано от unicastbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Налично е предното стъкло. Няма пукнатини. Цена по договаряне. Имам и снимки ако някой иска, а може и да се види на място в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Отчасти, колега. Двете глави с разпределителните валове, въздушния колектор с клапите, обтяжна ролка и май друго няма. А, и компютър за ръчни скорости.

Редактирано от unicastbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Всички налични части на пакетна цена от 300лв. Трябва спешно да освободя място в гаража.

Налични части - километраж с допълнителни уреди, всякакви пластмаски от купето, макферсони, спирачни механизми, алтернатор, стартер, блока на двигателя (V6 2.6, ABC), компютър, ABS, задни седалки, фарове и още много неща, за които не се сещам сега. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Трябва ми таблото километража .Цена? и подлакатника

Търся му към 70лв, но честно не съм гледал скоро цените. Подлакътника замина. Имам от 100-тица.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...