Jump to content

проблем с педала на саединителя


radko690

Recommended Posts

зравейте имам проблем с педала на саединителя докато бях в трафик и стисках саединитя се чу щрак и саединителят неможе да се варне сам трябва някой да му помогне леко и когато отбих открих само няква пласмаска но си мисля че трябва да имам и прожина някаде. ако някой ми изпрати снимки как точно изглежда там долу ще ми помогне много колата е а3 2000. благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на помпичката и няма ништо. но клупавия майстор който дойде да ми помогне на улицата нямаше си дори и идея калво е това да направиш нешто българско аамо ми каза трябва да си купя нов педал. аз мисля че нямам нужда от нов !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vwgolf.net.au/showthread.php?6888-Clutch-Pedal-Replacement

 

ето го моят проблем но може би не само аз имам този проблем тази пластмаса е много голяма глупос
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, първо се извинявам на колегата, че ще ползвам темата му.

Като гледам линка на колегата си мисля, че и моя педал на съединителя е твърде вероятно да е тръгнал така, или оста си е заминала. След продължително каране на колата в градски условия или когато навън е много жега, педала първо започва да скърца, а след това скърцането става още по силно и изнервящо. Преди време бях пробвал да смазвам оста, първо с WD40, после с течна грес, но ефекта беше минимален, да не кажа никакъв. radko690, при теб да е имало нещо такова преди да ти "пропадне" педала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...