Jump to content

стоп машинка за А8 4.2 автомат


standox

Recommended Posts

здравеите колеги.на ваг.ком постоянно ми набива грешка за проблем със стоп машинката на педала .Brake Switch (F)
            P0703 - 35-00 - Electrical Malfunction.това изписва. стоповете си светят нормално машинката я замерихме всичко е ОК.някой ако има някаква идея от какво може да е тази грешка ще сьм много благодарен.буксата е с два контакта.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам информация да има чип. но третия стоп под задното стъкло го няма буксата си е там има 12волта като се натиснат спирачки но стопчето липсва.може ли да е от него на борда няма сигнал за изгоряла лампа.и още нещо забелязах на буксата която са включва в стоп машинката има кондензатор но изглежда си фабрично монтиран там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги.на ваг.ком постоянно ми набива грешка за проблем със стоп машинката на педала .Brake Switch (F)

            P0703 - 35-00 - Electrical Malfunction.това изписва. стоповете си светят нормално машинката я замерихме всичко е ОК.някой ако има някаква идея от какво може да е тази грешка ще сьм много благодарен.буксата е с два контакта.

колега според мен е от темпомата ти имаш 2 стопашинки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

да колега две са машинките. на тенпомата е черна и има маркуче за вакума и нея я мерих дава нормални показатели.днес ще сложа новата машинка на тенпомата която поръчах вместо стоп машинката в погрешка.може пък да съм оцелил без да искам.мерси колега.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...