Jump to content

Продавам глава за A6 2.0 Tdi BLB с валовете


Recommended Posts

Продавам глава за 2.0 TDi с валовете, почистена. Цена 500лв. Ще пусна снимки утре защото днес не можах да я наснимам. За повече информация - на лично. Главата не е спукана, няма никакви проблеми, просто ми остана една излишна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Продавам глава за 2.0 TDi с валовете, почистена. Цена 500лв. Ще пусна снимки утре защото днес не можах да я наснимам. За повече информация - на лично. Главата не е спукана, няма никакви проблеми, просто ми остана една излишна.

Здрасти, продава ли се главата още? Имам А4-B7/ 2.0TDI- BLB(engine code). Мисля че трябва от  6-ицата да стане, ако и твоят мотор е BLB. Спукана ми е главата, свалиха я, надуха я на 30 бара, била само крива се оказа. Сглобихме я, нови гумички и всякакви гарнитури, сума ти пари и колата пак меша. Свалихме наново, на 4то надуване я стегнали някак, все едно е върху блока и тогава чак цъфнала при клапаните с теч. Валове си имам, но ако неможеш отделно да ги продадеш, пак става. Въпроса е, съгласен ли си да я занесем и направим проба, за да съм сигурен, че не тече, защото като видях какво става, може и ти да не знаеш?

Редактирано от Smita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...