Jump to content

Recommended Posts

Турбото има лек проблем има радиален луфт от 1мм и аксиален незнам точно колко но има....Не е задирало перките никаде до сега нито съм имал проблем с него надува си идеално добре.Проблема е че 5в40 масло го пропуска заради луфтовете с 10в40 нямам проблем ! Ходих на майстор за турбини и казаха че все още е само за ремонтен комплект но на мен не ми се занимава да я права и искам да я продам така. Цената е 250лв и без лев по малко ! Турбината е на колата и може да се види секи един ден. 0879 039 591 София

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Турбото има лек проблем има радиален луфт от 1мм и аксиален незнам точно колко но има....Не е задирало перките никаде до сега нито съм имал проблем с него надува си идеално добре.Проблема е че 5в40 масло го пропуска заради луфтовете с 10в40 нямам проблем ! Ходих на майстор за турбини и казаха че все още е само за ремонтен комплект но на мен не ми се занимава да я права и искам да я продам така. Цената е 250лв и без лев по малко ! Турбината е на колата и може да се види секи един ден. 0879 039 591 София

200лв ТОП ЦЕНА турбото работи перфектно с 10в масло и надува 1.4 бара без проблем на толко се кара в момента със софт.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

200лв ТОП ЦЕНА турбото работи перфектно с 10в масло и надува 1.4 бара без проблем на толко се кара в момента със софт.....

150лв коледна ценичка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

150лв коледна ценичка :)

Тъй като вчера даде фира турбото вече е на цена от 80лв или на части. Оста е здрава перките и също. Топла част с геометрията 60лв студена 30лв. перки и оси на някой ако му вършат работа 20лв.Средната част 25лв

Тъй като вчера даде фира турбото вече е на цена от 80лв или на части. Оста е здрава перките и също. Топла част с геометрията 60лв студена 30лв. перки и оси на някой ако му вършат работа 20лв.Средната част 25лв

Akтуатор от ВА-то 50лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тъй като вчера даде фира турбото вече е на цена от 80лв или на части. Оста е здрава перките и също. Топла част с геометрията 60лв студена 30лв. перки и оси на някой ако му вършат работа 20лв.Средната част 25лв

Akтуатор от ВА-то 50лв

Топла част от ВА продадена.Студена и средна седат заедно с топлата перка която е перфектна.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...