Jump to content

функции на лоста на мигачите


toshkata

Recommended Posts

здравейте колеги,от скоро съм с ауди а4 97г.,имам няколко въпроса.На лоста за мигачите има копче с три степени и на върха на лосто друго копче.не ми е ясно за какво са.и вторият ми въпрос е,понеже колата е с ксенон,как да го махна и да сложа обикновени крушки,има ли някаква особеност при демонтажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, на лоста копчетата са за включване и изключване на темпомата /автопилот/. Ето снимки как се вкл., изкл. и задава скоростта:

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

Защо ти е да махаш ксенона и да слагаш обикновенни крушки. Ксенона фабричен ли ти е или допълнително е слаган?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

post-48478-1379010598,3353_thumb.jpg

post-48478-1379010612,1201_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговора,ксенона не е фабричен и фаровете ми не са с лупи.познат полицай ми каза че било забранено да се кара по този начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип да, ако ти се занимава можеш да сложиш фарове с лупи, мисля че гледах един колега да продава

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм поствал линкове, просто така излизаше защото пишех от телефона, иначе ето колегата който продава фарове:

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=149129&hl=%2B%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC+%2B%D1%84%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5

 

Питай колегата, че може и да те преварят

 

Разтърси малко може и да откриеш нещо, 

 

Поздрави, успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...