Jump to content

Продавам : 4 броя оригинални джанти 16", 5x112.


Recommended Posts

Здравейте,
продавам си оригиналните джанти петолъчки от колата (4 на брой), тъй като лятото мисля да минавам на по-големи. Джантите са с междуболтово разстояние 5x112 и диаметър 16". Забравих да погледна колко е ЕТ, предполагам, че е 35, но ще видя когато имам възможност и ще го добавя в обявата. Джантите се продават заедно с гумите, които са с по 4 милиметра грайфер в средата, но са износени неравномерно и в страни са по-малко - направил съм снимки на всяка гума. Балансирани са преди няколко месеца с тежести от вътрешната страна, не са криви, заваряни и т.н. Джантите имат леки следи от употреба както може да се очаква, но са в прекрасно състояние - вижте снимките, има на всяка джанта по отделно. Всички 4 капачки са сменени с чисто нови преди този летен сезон и също са в прекрасно състояние. Имам 2 или 3 резервни (в не много добро състояние), които ще прибавя като подарък.

Актуални снимки : ТУК или с по-висока резолюция - ТУК (В горната дясна част има линк за изтегляне - Download as .zip).

Цена : 340лв

Намират се в Стара Загора, но може да се изпратят с куриер.

За връзка :
1. Email : gza123@abv.bg
2. Skype : master_kik_st
3. GSM : 0883342738
4. ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

продавам си оригиналните джанти петолъчки от колата (4 на брой), тъй като лятото мисля да минавам на по-големи. Джантите са с междуболтово разстояние 5x112 и диаметър 16". Забравих да погледна колко е ЕТ, предполагам, че е 35, но ще видя когато имам възможност и ще го добавя в обявата. Джантите се продават заедно с гумите, които са с по 4 милиметра грайфер в средата, но са износени неравномерно и в страни са по-малко - направил съм снимки на всяка гума. Балансирани са преди няколко месеца с тежести от вътрешната страна, не са криви, заваряни и т.н. Джантите имат леки следи от употреба както може да се очаква, но са в прекрасно състояние - вижте снимките, има на всяка джанта по отделно. Всички 4 капачки са сменени с чисто нови преди този летен сезон и също са в прекрасно състояние. Имам 2 или 3 резервни (в не много добро състояние), които ще прибавя като подарък.

Актуални снимки : ТУК или с по-висока резолюция - ТУК (В горната дясна част има линк за изтегляне - Download as .zip).

Цена : 340лв

Намират се в Стара Загора, но може да се изпратят с куриер.

За връзка :

1. Email : gza123@abv.bg

2. Skype : master_kik_st

3. GSM : 0883342738

4. ЛС

 

Здравей,

харесват ми джантите,но ми се струва,че не са оригинални....а ЕТ-то е 45:)

Гумите не ми трябват по принцип а и това е доста висока цена за Неоригинални джанти.Но това р само на пръв поглед.Може ли снимка отзад на спиците със щампите и надписите и ще разбера със сигурност дали са оригинални.Ако са ще се договорим нещо и може да ги взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колега, малко по-късно ще направя и ще кача снимките. Би трябвало да са си оригиналните джанти, тъй като имам и пета за резервна (която ще оставя за мен), а и по кодовете в багажника до колкото помня колата ми излиза от завода със 16ки. :) Ще видя по-късно и ще пиша пак. :bia:

Редактирано от strballer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих ги, джантите са оригиналните от колата с код 8D0 601 025 C. Произведени са в Норвегия, според номера намерих, че ширината е 7J, а ЕТ е 45. Гумите не стават за каране, и на мен също не ми трябват, затова ги давам подарък към джантите. Не ми се и занимава да ги мъкна по гумаджии да ги свалят. Мога да сваля цената до 300лв ако ги вземеш веднага, иначе цената си остава 340лв. :bia: 
Качих и снимки на щампите : ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...