Jump to content

Проблем със загуба на антифриз


voinishki

Recommended Posts

Здравеите имам AUDI A6 2.7 T автоматик и от извесно вереме ми губи антифриза успях да  установя че тече някъде от към скоростната кутия но немога да хвана от къде точно някои да има някакви идеи ще съм ви много благодарен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен го имаше този проблем но съм с 1,8 мотор. Не знам дали ще ти помогне но моят случай беше с течащо уплътнение на пластмасовия щуцер който се намира отзад на главата между двигателя и купето. При теб предполагам трябва да има 2 броя.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен го имаше този проблем но съм с 1,8 мотор. Не знам дали ще ти помогне но моят случай беше с течащо уплътнение на пластмасовия щуцер който се намира отзад на главата между двигателя и купето. При теб предполагам трябва да има 2 броя.  

подкрепям колегата и при мен беше от там , ако ще го сменяш вземай от фолцваген оригинале , ще си спестиш ядове . успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте, имам същия проблем. Смених един мъркуч, не знам какъв точо, струваше 220 лв, но пак губи антифриз. Дали може та го гори или изтича от някъде? Ако го гори, предполагам, че ще има лампа за това, несъм наясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...