Jump to content

Audi A 4 1.8 T


boreto007

Recommended Posts

kolegi izvinqvam se che pisha na latinica no prosto mi e po lesno,interesuvam se ot kade moga da si namerq kapachka za lupata na fara na Audi A4,razpitah za neq v magazinite no nqma davat samo celi farove blagodarq.....



imam i dr vapros kato puska klimatronika da duha toplo pochva da kapi voda pod kolata problem li e ili ne e naglase dobre klimatronika...ne gubi antifriz...blagodarq

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На повечето потребители обаче им е по-лесно да не четат тази шльокавица и да я прескочат.

Незнам дали някой ще ти отговори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolegi izvinqvam se che pisha na latinica no prosto mi e po lesno,interesuvam se ot kade moga da si namerq kapachka za lupata na fara na Audi A4,razpitah za neq v magazinite no nqma davat samo celi farove blagodarq.....

imam i dr vapros kato puska klimatronika da duha toplo pochva da kapi voda pod kolata problem li e ili ne e naglase dobre klimatronika...ne gubi antifriz...blagodarq

 

 

kolegi izvinqvam se che pisha na latinica no prosto mi e po lesno,interesuvam se ot kade moga da si namerq kapachka za lupata na fara na Audi A4,razpitah za neq v magazinite no nqma davat samo celi farove blagodarq.....

imam i dr vapros kato puska klimatronika da duha toplo pochva da kapi voda pod kolata problem li e ili ne e naglase dobre klimatronika...ne gubi antifriz...blagodarа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...