Jump to content

Проблем с паленето


Viliyan94

Recommended Posts

Проблема ми е следния – Давам си на контакт всички лампи си светват и когато реша да завъртя да запаля нищо не се случва или чува.Реших, че акумулатора ми е издал багажа тотално, смених го и пак същата история.Също така забелязах, че последния месец 1 път палеше нормално, а на следващото палене все едно почти няма ток в акумулатора.От какво може да е проблема? Стартера да се е прецакал или ?(1.9тди 1998)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се оказа, че на стартера му е дошло времето. Смениха четки и още нещо и е ОК. Ремонта отне по-малко от 24 ч. - 100-тина лева. Трябваше и репатрак при мен.

Единствената разлика с твоят случай е, че колата си палеше нормално до момента, в който се развали. Иначе същото - въртиш, светва таблото и това е. Дано съм бил полезен, поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Мерси колега :) Аз моя го свалих и го занесох на майстор :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. За да не отварям нова тема, ще си задам въпроса тук - дано колегата няма против. При палене на колата се чува един скърцащ/стържещ звук за 1-2 секунди и не мога да разбера проблема. Случва се и при топъл, и при студен двигател. Ауди А3 1.9 TDI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...