Jump to content

Разлика между съединител на 2.5 тди 150 к.с.и 2.5 тди 180 к.с.


viktoris

Recommended Posts

Привет колеги

 

Искам да попитам има разлика между съединителите на 2.5 тди 150 к.с.и на 2.5 тди 180 к.с.

Също така ако някой има номерата на феродовите им дискове ще съм много благодарен да ми ги даде......

Това което търся е да си намеря нов феродов диск на Сакс или на Лук за 2.5 тди 180 к.с...или втора употреба но много запазен

Смятам че той ще понася най голямо натоварване от дизеловите съединители на 240 мм с 23 шлици...

Поради тресене и блъскане около 2000 оборота си замених  съединителя с твърд маховик  и съединител от ауди S2 и тресенето се промени към много по плътно и неравномерно...преди беше по "дълбоко" с демпфера ако може така да се каже и смятам че има вероятност феродовия ми диск да не е добър и да се сгъват пружините в него...

Смених и скоростната кутия и висящия лагер  поради съмнение че  те може да са проблема но уви...

Колата ми е пасат Б5 4х4 1.9 тди АФН

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах днес един феродоф диск от 2.5 тди с  номер 059 141 031 .,имате ли представа от къде мога да си купя нов такъв или със същия номер но с цифри отзад MX, M ,PX или P...Ходих в Ауто + и Ауто Хелп днес но те не го предлагат отделно.

Рових се в интернет да намеря по някой сайт но нещо не ми се отдава...на няколкото места дето намерих пише Ended 

Дори ако някой по вещ в търсенето може да ми го поръча от някъде ще си платя за услугата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...