Jump to content

Не ускорява


borko_borisov_1914

Recommended Posts

Здравейте на всички.Проблемът е следния-автомобилът не ускорява  и по точно се усеща когато тръгна на първа оборотите си се вдигат до 2000-2500,но колата не набира добре.При преминаване на втора е същото.Вече на татък като си набере няма проблем,но при тръгване най се усеща тази мудност.Дали ще е съединител......не ми е претрисал до сега,верно че си отделя горе,ама....Поздрави!!!!!

 

п.с.1.9 ТДИ АФН 110к

Редактирано от borko_borisov_1914
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го имам същото когато откача датчика  ,който дава информация за налягането на турбото,пусни я на ваг ком,ако там е проблема ще си изпише грешка

post-73904-0-01869200-1395264898_thumb.j

Редактирано от w0r7h
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега допуснал съм грешка ,този датчик е за измерването на температурата на входящия въздух ,а не турбо налягане,но пак можеш да го провериш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за помощта,колеги,съединител се оказа.Искам помощ за един доста досаден друг проблем.Рециклирах няколко носача на предно дясно колело и започна едно скърцане,ма...а си трака :) Чух че има вариянт ,макар и временен,да се оправят след като се отворят и гресират с грес.И тъй като носачите ми ги монтира  един познат майстор сега не му се занимава явно да я разглабя пак,и постоянно ме отбива и избягва.А това скърцане и е супер дразнещо.....Моля кажете/пратете/ ме при някои човек във Варна който да ми свърши работа,да си платя и да я смаже,че не се издържа.Знам сега,че доста хора ще ми кажат-така е след като правиш глупави опити да рециклираш ходова част,а не слагаш ново,ама ......... Поздрави на всичко отново!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...