Jump to content

Б5 - челен кулер


Knight Rider

Recommended Posts

Дадоха ми челен кулер с долу упоменатите размери,но без тръбите.

На АЕБ до колкото разбрах челен кулер с размери 550/140/65 (Вх./Изх.-51мм) става без рязане или нещо бъркам ?

И сега ме интересува нещо повече за размерите на тръбите ? Намерих комплект тръби за 1,8Т АЕБ , но нещо неми се дават 300лв. за 4-тръби ,6-силиконови колена и 12 скоби,а и имам други два варианта да се направят или да си ги взема на бройка,но не им знам точно колко дълги,под колко градуса извити.Също е опция ако някой продава само тръбите да казва.

 

Поздрави !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и стокова да е колата, няма да има негативи от монтиране на челен кулер. Стоковите кулери са прекалено малки на тези коли и са много забутани.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах го, защото казва, че 300 лева му се виждат много и ако колата е сток може да остане така.
Челния кулер няма да влоши нищо, винаги съм бил "ЗА" поставянето на такъв, но нека колегата е наясно с всичко и да реши дали го иска или за 300 лева ще чипне колата (и ще има още 40 коня).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя може и да няма чак такава нужда за момента ,но в никакъв случай няма да навреди.Няма да се гонят някой супер грандиозни резултати.Всяко нещо с времето си ще си дойде на мястото.Не че 300лв. са много пари,ама предпочитам  да ги дам за друго нещо от колкото за едни тръби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...