Jump to content

Recommended Posts

изведнъж реших да си сложа спортен филтър,разрових се из старите теми ,но в нито една от тях нямаше конкретни магазини за такива филтри,освен импас56- КиН филтри ,та даите идеи за читав филтър на добра цена!!! ;)

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

имам филтри JR-france,доста по-евтини са от к&н и работят прекрасно..кажи каква ти е колата и колко кубика е и ще ти кажа цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изведнъж реших да си сложа спортен филтър,разрових се из старите теми ,но в нито една от тях нямаше конкретни магазини за такива филтри,освен импас56- КиН филтри ,та даите идеи за читав филтър на добра цена!!! :D

направо и дебитомер след това поръчай, е така профилактично

:hilezh::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз си го купих моя K&N от Боша в Пазарджик 165лв.ако те интересува мога да проверя дали имат налични,че за моя чаках 10дни.от 3 месеца съм с него.разлика не усещам нито в звук нито във вървенето ама...K&N

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че за 165лв. си взел филтър за замяна на оригиналния. Ако искаш ефект, дори и само на теория, а можеби и само на теория, трябва да си сложиш спортен комплект и да го монтираш както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да споделиш тогава за 2.2 конусен каква пара е? И възможности за монтаж в кугия за да е отделен от моторното отделение че с турбинката там става горещо :D

трябва да ми кажеш филтър с какво 'фи' ти трябва,точно за модела нямам,универсални са с различна големина на отворите...цените са около 60-70лв

кольо филтър за кутията за твойта кола е 65лв и го има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

65лв давам! даи някви координати ,и ако ти е възможно снимки на тоя филтър да го е... или линк някъв към марката ЖиР!!!

пък аз да помисля още малко!

165 цирки да им излезнат на тия за тоя смотан КиН дето преди 3 години едвам ги продаваха за 90-100лв!!! :D

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

65лв давам! даи някви координати ,и ако ти е възможно снимки на тоя филтър да го е... или линк някъв към марката ЖиР!!!

пък аз да помисля още малко!

165 цирки да им излезнат на тия за тоя смотан КиН дето преди 3 години едвам ги продаваха за 90-100лв!!! :D

тук работя,www.heed-auto.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре кажи няколко думи относно колегите които смятат че спортните филтри са вредни за дебитомер и т.н -нямат ефект никакъв!?

освен това аз съм от пловдив,по куриер с наложен платеж??

и кажи ми цени за свещи НГК и предни спирачни дискове за А4 2.6 V6 quattro 95' спортно окачване!!!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре кажи няколко думи относно колегите които смятат че спортните филтри са вредни за дебитомер и т.н -нямат ефект никакъв!?

освен това аз съм от пловдив,по куриер с наложен платеж??

и кажи ми цени за свещи НГК и предни спирачни дискове за А4 2.6 V6 quattro 95' спортно окачване!!!

колегите които смятат че филтъра вреди на дебитомера,да не си слагат и така..

конкретизирай какво спортно окачване искаш,нормално,регулируемо,колко искаш да ти падне колата и тн.....ако искаш на лс

за свещи ще трябва да питам и ще ти кажа,не продавам свещи и затова незнам.мога да ти пратя всичко с куриер,няма проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ме разбра правилно , не ми трябва окачване имам си спортно за дисковете ставаше въпрос щото във саита ви видях че имате дискове ,а свещи си купих вече!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ме разбра правилно , не ми трябва окачване имам си спортно за дисковете ставаше въпрос щото във саита ви видях че имате дискове ,а свещи си купих вече!!!

ДИСКОВЕТЕ немат нищо общо с окачването

в проспийд продават истинска ROTORA, към 160 кинта беше обикновения.

Друго както знаеш, внос ......

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...