Jump to content

Проблем с навигация РНС-Е


koko_81

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния проблем с навигацията.Искам да си сложа камера за задна и картината да се показва на екрана на навигацията но ми казаха че навигацията трябвало да се кодира за камерата.До тук добре но като отидох в сервиза да ми направят кодировката се мъчиха един час и ми казаха че навигацията не приема кодировката.Някой зблъсквал ли се е с нещо такова и какво може да се направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам това 

http://www.eldibg.com/bg/products/664-r.LiNK+RVC-input+NTSC+Audi+Вход+за+камера+за+обратно+виждане-A3+8L+8P+Sport+A4++Cabrio+-+8Н%2C+B7%2C+B6+A6+TT+RL-RNSE.html

но не могат да направят кодирането на навигацията.Ако може някой да помогне с нещо ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли тунер? Далечко си за помощ, имаш ли път към Пловдив?

Редактирано от tvard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам тунер.Навигацията е със софтуер 650.Скоро не се очертава.Чак към нова година.Ако искочи нещо ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Да подкарах я.След ходене по мъките и много сервизи най-накрая успяха да направят кодировката.След това се оказа че са ми пратили Multimedia Interface със стар софтуер и го връщаха до Германия.За капак на всичко се оказа че и камерата не и отговаряше резолюцията.След закупуване на нова камера всичко работи:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...