Jump to content

Къде се включва буксата на GSM-а


sashocos

Recommended Posts

Къде се включва буксата на GSM-а,Шината се намира в подлакатника("барчето")и като натисна едно копче изкача,а от долу излиза един кабел навит на спирала който завърщва с букса и се мандахерца м/у шоф.седалка и "барчето"Внимателно огледах ,но не видях къде може да я пъхана тая букса.А слушалка няма и незнам какъв модел е.Чувал съм че слгат Нокия или Сименс от по старите телефони (пробвах с 5110-не е)ТА въпроса ми който знае да каже,как може да се реализира тая екстра.На това ли му се вика GSM-подготовка ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Къде се включва буксата на GSM-а,Шината се намира в подлакатника("барчето")и като натисна едно копче изкача,а от долу излиза един кабел навит на спирала който завърщва с букса и се мандахерца м/у шоф.седалка и "барчето"Внимателно огледах ,но не видях къде може да я пъхана тая букса.А слушалка няма и незнам какъв модел е.Чувал съм че слгат Нокия или Сименс от по старите телефони (пробвах с 5110-не е)ТА въпроса ми който знае да каже,как може да се реализира тая екстра.На това ли му се вика GSM-подготовка ??

Буксата се ръга в самия телефон, телефона се поставя в шината и си щраква в нея и си седи там.

Модела е NOKIA 3110

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Сигурен ли си за 3110-та,щото като я видях на снимка(то от"плът и кръв" модел '97 едва ли ще намеря <_< ),ми прави впечатление антената ,която невиждам как ще влезе в гнездото!

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...