Jump to content

Ремонт на LED стопове.


kire

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Да споделя моите преживявания с LED стоповете на автомобил А6, 4F, 2009 г. фейслифт, комби, 3.0 TDI. Преди около една година ремонтираха левият стоп, към днешна дата все още работи без проблеми. Днес ремонтираха и десният стоп. Дефектите, които даваха бяха: слаба или почти никаква светлина, при почукване по стопа по някога присветваше за малко. Десният ми стоп преди да го ремонтират светеше едвам едвам. Та в какво се състои ремонта: сваляне на стопа, отлепяне на външното стъкло с пистолет за горещ въздух. Запояване на нови съпротивления /старите се отлепят/ две или три на брой, зависи в какво състояние е стопа. Извършване на проба, залепяне със силикон и монтаж на стопа. Това "всичкото" нещо трае около час-час и половина и струва около 60 лева.

Не Ви агитирам, но всеки сам може да направи своя избор. Аз в случаят избрах, да пробвам първо с ремонт и след това евентуално да купувам нови стопове. На този етап изборът ми с ремонта- работи.

При интерес, момчето се казва Чавдар, намира се в София, кв. Илиенци близо до складовете и телефона му е: 0885 822 553.

Дано тази информация помогне и на други колеги.

Поздрави,

Кирил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Много благодаря за инфото, ще го пробвам, з-тото десния ми стоп присветваше и накрая спря. Остана да свети само секцията на спирачката, но габаритите не светят и ме дразни. А6 Олроуд 2007

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...