Jump to content

Неработещ километраж и оборотомер


petar_wn

Recommended Posts

Взех си 3 с което си карам сега, но и с него не мога да вляза в нито един контролер. По гадно което е че е от 2.5 и оборотомера си ми седи на 300 оборота като запаля :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам ,че настройките на компа ти са ОК,както и че си пробвал кабела на др.кола както и др.кабел натвоята кола?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С моя кабел вчера влязох в една Шкода без никакъв проблем. С друг ваг-ком не съм пробвал понеже нямам, а и чакам да дойде влизал съм с ваг-тахото и с Делфин.  Просто не знам къде може да е проблема. В друга тема бях писал че ведна след като купих колата и изгоря динамото, а от там и самото (1) табло и от там се почна едно ходене по мъките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя днес ми пристигна кабела от склад66 и за сега си влизам на всякъде двигател абц инструменти, но в централното заключване не ще пробвах от старото ми ауди модула с него се върза а с неговия не може, както и да е за сега видях само че тайминга ми е на закъснение и ще се прави тия дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ня бях обърнал внимание, че е премахнат имобилайзера(външен е) и буксата му стой свободна. Сложих и мостче и вече си говорим с двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...