Jump to content

Проблем с габарити (леви)


HeRo0o

Recommended Posts

Здравейте Колеги! Имам малък проблем с автомобила(Ауди 80 Б4)! Моля за мнения и съвети свързани към конкретния проблем! Проблема е следния: 
Преди около час влизам в гаража да изкарам автомобила и да ходя по задачи и веднага на окото ми се набива, че заден ляв габарит свети- отивам отпред и предния също свети! Веднага ми хрумна, че може случайно да съм забравил мигач или неволно да съм го чукнал като съм слизал от колата. Отварям вратата и зумера започва да пищи, поглеждам ръчките за мигачите и фаровете и те са си в нормално положение(изключени)! И от тук насетне се почна вайкането от къде идва прословутия проблем след като всичко по ръчките си е както трябва! Реших да сваля ръчките да ги погледна да не би нещо вътре да е станало, но преди да ги сваля реших да махна просто буксите и да видя дали наистина проблема е от тях. Махнах буксите отварям вратата и зумера отново пищи, излизам отпред- габарита свети(задния също). От какво може да се е получил този проблем?
-Искам също да отбележа, че ръчките при запален автомобил си работят както трябва( всичко си е наред по тях)
Благодаря на отзовалите се! smile emoticon (respect)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега провери си прословутия кабел за светлините на задния капак .

При седана най-лесно е като го изключиш от буксата(тя се намира зад мокета при левия стоп).

Редактирано от paci_4444
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега чак сега прочетох внимателно въпроса ти. Едва ли проблема ти ще е от кабела в багажника, но не пречи да го провериш.

Преди да се появи проблема правил ли си нещо по колата свързано с токовете? Някакви други аномалии освен светещите леви габарити забелязваш ли?

Лек ден ти желая. :)

Редактирано от paci_4444
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм правил никакви аномалии. Проблема се появи след като наваля снега! Изключих буксата за която каза и габаритите си продължаваха да светят. Махнах всички бушони отпред, релетата дори и тези под волана и буксите отдоло и пак същата работа! Не знам от какво може да е причината освен кабел нещо да замасява някъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...