Jump to content

Продавам джанти Ауди 15 + летни гуми 195/65/15


Recommended Posts

Продавам оригинални джанти за ауди 15" 5х112 + летни гуми 195/65/15 , 3бр Michelin Energy Saver dot 3511 купувани нови (бяха 4, но закачих едната странично в остър ръб и станаха 3), 1бр някаква Не'ставаща гума. Имам познат гумаджия и каза, че може да намери същото energy за около 50тина лв за 1бр. Ако някой иска мога да се свържа с него и да ги направя комплект (цената за гумата+посочената по-долу). Преминах на 16" и ще сменям спирачна система с такава от друг модел и затова не ми вършат работа вече затова си стоят натопло и не съм си търсил друга гума.

Цена: 250лв комплект. /Стара Загора/


Нямат фитили или някакви други поражения - като нови са (след измиване :P), Джантите са прави с леки забележки като олющена боя на няколко места, но нищо фрапиращо.

post-88346-0-21985100-1427832474_thumb.j

post-88346-0-81797000-1427832509_thumb.j

Редактирано от Realex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Публикувано (Редактирано)

Продавам оригинални джанти за ауди 15" 5х112 + летни гуми 195/65/15 , 3бр Michelin Energy Saver dot 3511 купувани нови (бяха 4, но закачих едната странично в остър ръб и станаха 3), 1бр някаква Не'ставаща гума. Имам познат гумаджия и каза, че може да намери същото energy за около 50тина лв за 1бр. Ако някой иска мога да се свържа с него и да ги направя комплект (цената за гумата+посочената по-долу). Преминах на 16" и ще сменям спирачна система с такава от друг модел и затова не ми вършат работа вече затова си стоят натопло и не съм си търсил друга гума.

Цена: 250лв комплект. /Стара Загора/

Нямат фитили или някакви други поражения - като нови са (след измиване :P), Джантите са прави с леки забележки като олющена боя на няколко места, но нищо фрапиращо.

 

Вече са комплект. Взех същия модел гума с добър грайфер и дот 2010. Цена: 240лв гуми + летите джанти или 160лв гумите + железни джанти ( + тасове  )

Редактирано от Realex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей колега! Интересувам се от тези джанти, но не знам размерите нужни ми за моето Audi A6 (4A C4).  Имам го съвсем от скоро. Дай телефон за връзка, ако не са продадени. Може и с гумите да ги взема . На  +359885009704 ми пиши SMS ( да не се набутваш)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...