Jump to content

Проблем с музика А6 BOSE


Denyo

Recommended Posts

Здравейте колеги търсих но не намерих решение на проблема си,задна лява колона се чува много тихо без баси само високи и то тихо,вързах колоната на предната врата и си свири идеално побутах леко кабелите отзаде на усилвателя но няма разлика.И от къде може да е проблема,не съм много на ти по кабелаците и електричеството :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като не си на ти откарай я на някой който е в час за да ти свърши работа!

Е колега нали затова е форума първо да се помъча аз а като не стане нищо тогава да се дават пари 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като те слушам, има вероятност да ти е изгоряло стъпало. Ти можеш ли да разпоиш старото стъпало и да запоиш ново? Най-вероятно не. Ако се опиташ, най-много да разлепиш пистите. За това колегата те праща при специалист. То че е форума е да си помагаме, да, ама има си и граници на възможностите. Ако, когато закачиш друга колона на нейно мятсто и ефекта (дефекта) е същия, най-вероятно стъпало или гръмнали (изсъхнали/изтекли) кондензатори.

Но, докато не се погледне от човек който разбира, само си гадаеме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз откачих колоната и я сложих на предната връзка и си свири перфектно,значи или е от кабелаците или както викаш ти стъпало или кондензаторче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е и спукана спойка и какво ли още не. За това, колегата правилно ти каза, отиди при специалист. Нека го види. А може и да е някоя дребна глупост, но ти без да имаш опит няма да я забележиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...