Jump to content

Оправиаха ми ауденцето!


vboikov

Recommended Posts

Първо симптомите:колата ми е А6 95г. 2000 16в. и когато загрее мощността и падаше и не набираше така както като е студена.Когато съм на място оборотите ми падаха до 200 и се връщаха до 800 Вчера ходих в сервиза на Васко (Бош) в с.Обеля Направиха ми пълна диагностика и се установи ,че всичките ми датчици (лабмда,температурен датчик,дебитомер и т.н.)са наред.Обаче се оказа ,че дюзите на инжекцията не работеха добре.Смениха ги с нови (280лв) и ми промиха моторчето за празен ход ( заради падането на оборотите на място) и все едно се качих на нова кола :hilezh: Давам ви телефон: 934-28-88;0888511395 (Евелин) От много места знам, че където не съм могли да им помогнат в този сервиз са отстранявали проблема Диагностиката струва 36 лв. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, промиването буквално става за секунди, обаче съм чел във форума ,че се налага да се прави по -често от колкото ни се иска, но поне видях , че не никаква философия и става адски бързо. Пожелавам ти да пребориш проблема , наистина дразни ! М/у другото ми го изчистиха с някакъв спрей , на който като му прочртох упътването , пишеше , че е обезмасляващ и да се пази боята от него , щото може да я повреди /флакона беше жълто-черен и пишеше с червени букви/ съжалявам , че не му запомних име и производител :bia: . ОК пожелавам ти успех :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...