Jump to content

Климатлоник на А6 95-97 год.


D A6

Recommended Posts

Колеги, моля помогнете как да се оправя с климатроника. От вчера не мога да включвам насочването на въздуха към предното и страничните стъкла, както и бутона със снежинката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля помогнете как да се оправя с климатроника. От вчера не мога да включвам насочването на въздуха към предното и страничните стъкла, както и бутона със снежинката?

колега,

бутона с снежинката неможеш да го включиш защото навън е под 5 градуса. на всички аудита е така.

за насочванвето на въздуха може и една от клапите да е издала багажа, но преди да се каже с сигурност вземи и си прочети грешките на климатроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ниски температури снежинката (компресорът) не може да се включва, за да се предпази от повреди. Другото за насочването...Моторче...Но то излиза като грешка, ако е повредено. Така че на диагностика тичай! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Весо , адаш, възможно е да са спойките , на мен ми ги оправиха в Юнитрейд лятото.Диагностика на климатроника струва около 20-на лева. На мен бутоните ту ми включваха много леко , ту трябваше да ги натискам много силно.Оказаха се спукани спойки . Дано при теб да се окаже нещо подобно , защото е лесно за отстраняване и е евтино. Успех , стискам ти палци. Юнитрейд Дружба, Пламен - климатронкаджия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,

бутона с снежинката неможеш да го включиш защото навън е под 5 градуса. на всички аудита е така.---------------------------------МНЕНИЕ ОТ ПО ГОРЕ/ Интересно, защото на моето се включва и при -10 нещо се заблуждават колегите.Компресора може да не се включва при липса на фреон или при механична повреда.

Редактирано от Iv-o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги, благодаря за съветите Ви! Връщам се от сервиза дето ми оправиха обдухването на предното стъкло - оказа се клапата, смениха и филтъра на климатроника, всички изгоряли крушки по климатроника и таблото, срещу 50 лева с бакшиша. СУПЕР СА!

Искам да помоля някой, ако има инструкция за експлоатация на климатроника да ми я изпрати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...