Jump to content

Ауди А2 задни колонки


marto-shorto

Recommended Posts

Въпроса ми е свързан със задните колонки(+ пищялките). Моята А2ка за съжаление няма такива, искам да разбера точния размер на колоните които са отзад, също така ако някой има идея дали е изкарано фабрично окабеляване. Директно ли се завинтват или трябва да се купят и допълнителни приставки.

Извинеме ме за глупавите въпроси , нов съм все още :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямаш фабрично изкарани колони отзад, нямаш окабеляване! :) Ако вземеш такива от същият модел, оригинални не смятам, че ще има нужда от допълнителни приставки, но ако са просто от аудио магазина, най-вероятно ще се наложи да вземеш приставки за новите колони. Зависи и как ще ги завхващаш де, дали за ламарината на купето или просто за кората :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха значи най-добре ще е да си намеря оригинални колонки. А още един проблем имам- подсветката на радиото не работи, свети само дисплея. Четох няколко поста но не намерих точен отговор. Иначе всичко останало си е окей. Радиото е audi concert със cd

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера слагах на мойта колони в задните врати. Взех си оригинални от форума. Естетвено прокарване на кабели. Сега с колони в 4те врати и суба в багажника мисля ,че е доста добре :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колонките същите ли са като и в предните врати. Дай малко повече подробности как ги върза :D иначе честито, надявам се скоро и аз да съм така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че има разлика в отворите за захващането. Иначе на характеристи са еднакви. 4те врати ги захранвам от цд то а суба си има усилвател (суба съм го сложил на мястото на заводския 8" visaton :D).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Привет колеги :)  Не разбрах дали предните колонки  са същите като задните ? И при мен в задните врати няма говорители  и искам да знам дали да търся по моргите специално задни говорители  или да търся предни . Предполагам като сваля корите на задните врати няма да има и окабеляване ..Аудито е с афтърмаркет плеър ,не съм търсил в пода заводски усилвател за задните врати ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...