Jump to content

Camera за задно виждане


Deyan Stoyanov

Recommended Posts

  Здравейте колеги,зна4и инсталирах камера за задно виждане днеска и въпроса ми е някой знае ли как се синхронизира звука от FM transmitera към Stereo systemata на колата ина4е картината е супер?Благодаря Ви предварително на отзовалите се много.Има някакав лек шум, който искам да отстраня.Ауди А3 спортбeк хет4бек 2008 г. 140 коня 1.9 ТДИ

Редактирано от Deyan Stoyanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и първо добре дошъл във форума и раздела!

 

 

От поста ти личат три абсолютно сигурни неща:

 

1. "4" все още поне не е една от буквите в българския книжовен език

2. 1.9 TDI в A3 8P със сигурност не е 140 PS

3. Камерата, която си сложил 100% не е оригинална. Щом говориш за ФМ-трансмитери ми се струва, че дори не си с RNS-E. 

 

За да може някой да ти помогне по какъвто и да е начин е задължително да уточниш за каква камера става дума, как е свързана и интегрирана в колата, ако въобще и какъв е замисъла с този FM трансмитер, каква роля трябва да играе той за камерата, какъв звук....? :nixweiss:

 

Ще е интересно и да сложиш някоя снимка да видим как изглежда това китайско чудо на техниката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето това си инсталирах колеги,знам ,4е ,,4,, не е буква Мунланд просто на англииски ми е по лесно и затова.Колата ВЕ4Е е 140 к.с. след 4ип тунинг,ина4е преди това-105 к.с.

Камерата е оригинална върви комлект към огледалото-дисплеи.А фм-трансмитера служи за свръзка към аудио системата на колата.Даже на това клип4е се 4ува лекия шум като при мен,за това питам за синхронизиране,ако може

Редактирано от Deyan Stoyanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и все пак има правила във форума, с които всички сме длъжни да се съобразяваме, независимо как ни е по-лесно!

 

 

2.2 Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други символи извън кирилицата. (с изключение на случаите, в които това е наложително: техническа информация, код, release info и др.)

 

Приеми го като последно предупреждение по темата.

 

Иначе по техническата част - не съществува никакво "синхронизиране", което да можеш да предприемеш от страна на радиото. Няма как да очакваш блестящо качество на звука през ФМ трансмитер, какъвто и да е той.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...