Jump to content

Продава се Audi S3 2002 BAM - 450hp


Recommended Posts

Здравейте, продавам си С3-ката,  макар и да знам, че трудно се оценява и продава такава кола :)

 

Марка: Ауди

Модел: S3 BAM

Двигател: 1.8T

Мощност: 450к.с

Категория: Хеч

Скоросна кутия: ръчна 6 скорости

Дата на първа регистрация: 01.2002г.

Пробег: 188 500км

Местоположение: Варна

Тел за връзка: 0889 436 480 - Цецо

Цена: 18 000лв

 

Ето линк към темата: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=118981&hl=

Ето линк към обявата в mobile.bg: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11454948606722275&slink=chrt95

 

Причина за продажбата е, че трябва да мисля вече за по-голяма кола. С3-ката е правена без да се пестят пари и е изключително безпроблемна, особено за тези коне. Няма да изпадам в детайли, ако някой иска да пита нещо, да пита :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не познавам колегата и колата лично, но определено ми харесва и си заслужава всеки лев :) успех при продажбата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който е правил знае колко струва :) Мерси за хубавите думи, колата си заслужава за някой, който търси емоцията и иска да няма проблеми с тунингована кола, което е рядкост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм правил, но мисля че всеки здраво мислещ може да разбере в случаят за какво става дума :) Чисто за пример, ако реша моята да я правя с подобна мощност, определено е по-разумното, да я продам както е сега направена и да доплатя за твоята....отколкото тепърве да мина по този път...100% ще излезе по-тънко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 000 са дадени за тази кола като теглиш чертата, това не включва масла и смяна на тампони и други стандартни неща, а само нещата покрай тунинга... не съжалявам за нито една стотинка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имам предвид :) затова казвам, че си заслужава всеки лев колата :) защото по телефона 100% ще има оферти към 12-13 хахаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...