Jump to content

Придърпване Ауди а3 БМН мотор


todor1976

Recommended Posts

Преди 4 часа, bsdnikolov написа:

Интересно. Я потърси някъде из каналите на около да пише Ash mass.

От 1-ви до канал 200 никъде не пише Ash mass.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вече 400 км градско и няма проблеми с DPF  без да съм правил нищо,без да съм сменял стил на каране без да съм сменял доставчика на гориво.Да видим до кога....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно моята кла съм нямал случай в който да имам по малко от 15-20 литра гориво в резервоара.При мен магариите ми ги правеше все при почти пълен резервоар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОЩЕ 50 км градско и отново светна филтъра за твърди частици,не знам вече къде да търся проблема.Излязох извън града и за около десетина км каране на 4-та с около 3000 оборота нещата отново са си наред.Отново няма записана грешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то добре колега,моите данни са сходни само дето карбон масса мие е на 14,40,а %-те на филтъра варират от 5 до 40 и на 40 светва филтърчето на таблото.Взех решение утре отивам да го изтърбушат и да му налеят новия софтуер плюс ЧИП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така изглежда питата която е филтъра,много зле положението чак беше напукана.Колата няма нищо общо с вървежа си от преди а и вече е с 30 коня повече и 60 Н.М.Интересен е факта че за 5 километра каране след премахването на филтъра и преди наливането на софтуера не записа грешка.

20160514_142404_resized.jpg

20160514_142411_resized.jpg

20160514_142419_resized.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...