Jump to content

Проблем с обороти


Recommended Posts

Здравейте, колеги!

От скоро карам Ауди А6 3.0 TDI Quattro 2005-та година (225 к.с.). Купих я с пикаещи дюзи, които ремонтирах и сега няма нито пушене, нито прекъсване при ускорение, както се случваше в началото. Остана следния проблем: При каране с постоянна скорост и леко подаване на газ, само на 4-та, 5-та и 6-та скорост и при обороти между 1000 и 2000 оборота, те играят с около 100 оборота. Не се усеща придърпване, само оборотите играят. Предишният собственик ме увери, че е сменял масло с филтър на скоростите преди няколко месеца, какъо и е правен ъпдейт на софтуера на куъията. При проверка на нивото на маслото на кутията, то не беше бистро, което ме усъмни, че е сменяно. Да, показа ми снимки на маслото и филтъра, които е взел тогава, но далибса му го сменили - божа работа. При ускорение колата се държи ок. Само при тези обороти, в които седи при нормално градско каране на с 50-60, се вижда играенето на оборотите. На S няма как да се усети това нещо, защото колата подържа над 1500 оборота. Някаква идея? 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен като я настъпя до края и от 4-та към 5-та не иска да включи .Трябва да пусна гаста и тогава включва 5-та и веднага 6-та .Та въпроса ми е дали и при мен е проблем торка ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...