Jump to content

Recommended Posts

Колеги, един може би глупав въпрос,но...Дали ще е някакъв проблем ако разчитам само на лампата за маслото?Т.е фатално ли ще бъде ако светне и веднага долея?Защото на моето ауди а2 ми е доста трудно да определя точното му ниво.Спирам на едно и също равно място веднъж ми показва средата на щеката, друг път над нея,трети под нея.Който е запознат с 2-ката, щеката е от пред и изглежда маслото не може да се отече напълно и ми създава тия проблеми.Та фатално ли е ако разчитам само на лампата за нивото?

Редактирано от krasss73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фатално ще е ако лампата не светне и маслото намалее още, иначе когато лампата за минимално количесто на маслото светне би трябвало да няма никакви проблеми с работата на двигателя. При всяко положение е по-добре да се провери на щеката какво има :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря за отговора.Светна ми веднъж и изпищя даже, така че мисля мога да и се доверя.Проверявам, но както писах по горе не се получава

Редактирано от krasss73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си спомниш от "Хиляда и Една Нощ" - в червената лапма Аладин намира много зъл дух, за разлика от жълтата.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих на майстор, михме я от долу на автомивка и той установи, че когато са ми сменяли маслото са прецакали резбата на пробката отдолу.Оправия, смени маслото и до сега 2 месеца няма проблем.Но кофти се мери нивото на това ауди, постоянно ми показва различно ниво, ту по средата (където и трябва да е), ту малко по надолу или пък 2-3 см. над средата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...